پنج شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٨ - 
1 2 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 305956
 بازدید امروز : 41
 کل بازدید : 3660834
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.75
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهارمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه برگزار می شود

چهارمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه دراردیبهشت ماه برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی،  براساس اعلام دبیرخانه ستاد چهارمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه، ثبت نام کاندیدها در چهارمین دوره انتخابات شورای صنفی آغاز شد.

 در همین راستا حکیمیان مدیر امور دانشجویی دانشگاه گفت: چهارمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه به همراه دومین دوره انتخابات شورای صنفی تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار می شود.

 وی اظهارکرد: این دوره از انتخابات شورای صنفی دانشجویان سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در خوابگاه ها و در روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ تا ۱۵ در دانشکده ها و مراکز آموزش درمانی برگزار خواهد شد.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه افزود: زمان تبلیغات کاندیداها پس از احراز صلاحیت و اعلام اسامی در خوابگاه ها از پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تا ساعت ۵ بامداد روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه و  در دانشکده ها از پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تا ساعت ۲۰ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه صورت می پذیرد.

 حکیمیان ادامه داد: دانشجویان داوطلب عضویت در شورای صنفی دانشجویان و تحصیلات تکمیلی دانشگاه می توانند با مراجعه به پورتال معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به نشانیhttp://sca.sbmu.ac.ir از ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل و ارسال فرم ثبت نام کاندیداتوری خود اقدام کنند.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت: تمام تلاش ما در مجموعه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه آن است که بتوانیم همانند سال گذشته این دوره از انتخابات را به خوبی و با استقبال بسیار زیاد دانشجویان برگزار کنیم.

 مدیر امور دانشجویی دانشگاه در همین راستا تصریح کرد: ما سال گذشته در برگزاری اولین دوره انتخابات شورای صنفی تحصیلات تکمیلی دانشگاه در بین دیگر دانشگاه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیشرو و پیشگام بودیم به همین علت سعی ما در هر چه بهتر برگزار کردن این دوره از انتخابات مذکور مضاعف می شود.

 حکیمیان در خاتمه سخنان خود تأکید کرد: شعار ما در مجموعه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه «دانشجوی امروز در آینده نزدیک همکار ما در نظام سلامت کشور خواهد بود، لذا نیازمند توجه ویژه است» است و ما با این شعار گام بر خواهیم داشت.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،  دانشجویان می توانند برای دریافت اطلاعیه ها و اخبار تکمیلی انتخابات شورای صنفی به پورتال مدیریت امور دانشجویی مراجعه کنند.

 جهت اطلاع از شرایط عمومی احراز نامزدی در این دوره از انتخابات اینجا کلیک کنید


١٤:٤٢ - دوشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٧١٨٣    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشــتی
دانشکده بهداشت و ایمنی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران- میدان شهید شهریاری- بلوار دانشجو- دانشکده بهداشت و ایمنی

تلفن : 1-22432040- 021
پست الکترونیک :
public.health@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.