چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - 
1 2 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 115881
 بازدید امروز : 1875
 کل بازدید : 2920928
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.80
 
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه

سرکار خانم دکتر نسترن کشاورز

دکتر ایازی معاون امور اجتماعی وزارت بهداشتی طی حکمی دکتر نسترن کشاورز محمدی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به عنوان عضو شورای راهبردی دومین مجمع ملی سلامت و دبیر هیأت داوران جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت منصوب کرد.
مجمع ملی سلامت یک ابتکار ملی است که در اسفند سال ۱۳۹۵ به همت معاونت اجتماعی وزارت بهداشت  و با حضور  رییس جمهور، وزیر بهداشت، وزیر کشاورزی و نمایندگان سازمانهای بین المللی در تهران و نیز مدیران ارشد بخش سلامت و خیرین سلامت و محققین و کارشناسان برگزار شد. 
هدف این مجمع که مقرر شده است سالانه برگزار شود، تقویت نقش و مسئو لیت بخشهای  خارج نظام سلامت در حوزه سلامت شامل آحاد مردم، سازمان های مردم نهاد،خیرین،  بخش های خصوصی و دولتی صنعتی، خدماتی، تولیدی و قانون گذار است. مجمع ملی خود شامل چند بخش است از جمله  مهمترین بخشهای مجمع معرفی سازمانهای برتر و برگزیده  جشنواره ملی مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت است. 
این جشنواره با اعلان فراخوان و بر اساس  ابزار تهیه شده ملی میزان مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی سازمانهای داوطلب را در پنج حیطه سلامت کارکنان، سلامت مشتریان و خانواده، سلامت اجتماع محلی، سلامت جامعه و سلامت محیط زیست را ارزیابی می نماید. سازمانهای برگزیده  توسط ریاست جمهور مورد تقدیر قرار می گیرند. امسال نیز برای دومین سال این جشنواره در دو سطح ملی و استانی برگزار خواهد شد. 
لام به ذکر است ابزار ارزیابی در طی یک پروژه تحقیقاتی جامع به سرپرستی دکتر کشاورز محمدی دانشیار ارتقای سلامت دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با مشارکت اساتید دانشگاه و نیز نمایندگان بخشهای مختلف حوزه سلامت و نیز بخشهای خارج از حوزه سلامت تهیه و اعتبار بخشی  و نهایتا مورد استفاده قرار گرفت.


١٣:٣٠ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٩٩٤    /    تعداد نمایش : ٧٣٧خروج

پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشــتی
دانشکده بهداشت و ایمنی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران میدان شهید شهریاری بلوار دانشجو

تلفن : 1-22432040- 021
پست الکترونیک : public.health@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.